Page loading

loading icon

SŁODKIE BABKI to marka, która właśnie powstała. To my, siostry – Jola i Dorota, kompletnie zakręcone na punkcie pysznych i zdrowych słodyczy. Nasze ciasta uszczęśliwiają! Zdrowe słodycze? Tak! Nasze ciasta są pieczone tylko z jajek od szczęśliwych kur, z mąki od naszego młynarza i ze śmietanki od wypasionej na pachnącej łące krowy. Naturalne składniki to podstawa, a my dodajemy jeszcze naszą pasję i energię. Dlatego z naszego piekarnika wyciągamy ciasta, w których są zaklęte emocje. Posmakujesz u nas szczęścia, energii, a jeśli tego Ci trzeba to nawet świętego spokoju. Kawałek po kawałku nasze ciasto cię uszczęśliwi!

 

 

Skąd to wiemy?
Przetestowałyśmy to na naszych bliskich. Razem mamy w sumie 4 dzieci i dwóch mężów ;-), więc jest dla kogo piec i na kim testować nowe pomysły. Ale nasze słodycze wykrada z kuchni nie tylko rodzina. Nasze ciasta uwielbiają przyjaciele i znajomi znajomych. Wszyscy czują, że pieczenie ciast jest dla nas wspaniałą przygodą. Uwielbiamy eksperymentować i tworzyć nowe smaki dlatego postanowiłyśmy połączyć siły i spełnić marzenie. Otwieramy kawiarnię SŁODKIE BABKI!

 

 

Prywatnie jesteśmy mamami no i oczywiście najlepszymi na świecie żonami . Biegaczkami – z ambicjami na maraton i fankami dobrych filmów. Kochamy to, co robimy, lubimy gości i chcemy dzielić się w Wami naszą pasją do życia i słodkości!

 


KAWIARNIA