Słodkie Babki czyli kto?

Nie wszyscy wiedzą, a to nie sekret, że jesteśmy siostrami i pierwsze wypieki z wypiekami na twarzy tworzyłyśmy wspólnie w czasach, kiedy w kuchniach niepodzielnie rządziły mamy i babcie. Dzieci degustowały i miały przykazane “nie ruszać, nie tykać, nie kombinować”!

Obie od kiedy pamiętamy, lubiłyśmy „pichcić”. Nie zawsze nam to wychodziło, ale zawsze sprawiało radość, tak jest do dzisiaj. 

Marzenie o tym, by dzielić się wypiekami z innymi, zrealizowałyśmy w 2017, otwierając Kawiarnię Słodkie Babki w Legionowie przy ul. Stefana Batorego 17. 

Dlaczego kawiarnia w Legionowie?

Miałyśmy otwarte głowy, buzie i serca na smak, a do tego uwielbiamy przebywać z ludźmi, ucztować, pić kawę, najprościej mówiąc karmić ich smakołykami. Do tego potrzebne było nam miejsce i tak powstała kawiarnia. Jesteśmy zarazone trendem tak zwanego życia „Dolce Vita” czyli szczęśliwego życia, z uśmiechem, cieszenie się chwila, małymi przyjemnościami jak ciacho, spotkanie z przyjaciółmi, winko. Staramy się tak żyć i pracować.

Jesteśmy otwarte na wyzwania i to chyba ta cecha pozwala nam dziś tworzyć biznes, własne smaki i kombinacje, eksperymentować z całkiem wybornym skutkiem. Od początku realizujemy marzenie tworzeniu słodkości naturalnych, zdrowych i jakościowo sprawdzonych.

Pieczemy dla Was już od 3 lat, początki były bardzo intensywne, możemy pochwalić się kilkoma wystąpieniami w mediach. Kiedy zaczynałyśmy, do głowy nam wtedy nie przyszło, że stworzymy taki super team „Słodkich Babek” a… naszych ciast mogą chcieć spróbować zupełnie obcy nam ludzie, którzy dziś zaglądają do kawiarni w Legionowie, polecają nasze wypieki całej okolicy oraz korzystają z naszych przepisów na całym świecie!

3.png

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Jola

Dorota

By-Szumka-161.jpg

To pasjonatka tortów i bezy, to dzięki niej w kawiarni nigdy nie zabraknie słodkich przekąsek. Przygotowuje dla Was ciasta na co dzień oraz dba o wspaniałą oprawę uroczystości i słodkiego stołu! 

By-Szumka-158.jpg

Dorota to mistrz serników i tarty! Wyczaruje dla Was nieziemskie połączenia smakowe, słodkie i wytrawne! To prawdziwy smakosz kawy i wszystkich ciepłych napojów, dlatego możecie liczyć, że są one wyselekcjonowane i najlepszej jakości, bo testuje je jako pierwsza!

+ 0
Zadowolonych klientów
+ 0
Upieczonych ciast
+ 0
Lata na rynku

Przeczytaj nasze przepisy oraz obejrzyj nasze transmisje live na Facebooku!​